10 listopada 2019

- XXXII  Niedziela  Zwykła

1. W poniedziałek – 11 listopada – 101 rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości. Msza św. w intencji Ojczyzny zostanie odprawiona o godz.9, po niej tradycyjna modlitwa i złożenie kwiatów pod Pomnikiem Niepodległości. W ty dniu Msza św. będzie jeszcze o godz. 11.30.
  2. W tym tygodniu od wtorku do soboty będzie mnie zastępował ks. Marek Chociej, kapelan DPS w Mieni. Wszystkie nagłe przypadki proszę zgłaszać do ks. Marka.
  3. Msze św. w tym tygodniu, z wyjątkiem soboty, będą odprawiane tylko rano.
  4. W przyszłą niedzielę na Mszach św. o godz. 9 i 11.30 będziemy gościć kleryków naszego seminarium.
  5. Ponieważ dzisiaj przypada Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, wychodząc z Kościoła możemy do puszek wrzucić ofiarę na pomoc dla tych kościołów. Za wszystkie ofiary serdeczne Bóg zapłać!
  6. Parafialny Zespół Caritas zaprasza na 7-dniowy wyjazd promem do Petersburga w terminie 12-18 czerwca przyszłego roku. Dodatkową atrakcją na wyjeździe będą białe noce. Zapisy przez najbliższy tydzień, z uwagi na konieczność rezerwacji noclegów. Zapisy przyjmują p. Zofia Goźlińska i Marzanna Gójska.
  7. Pod chórem jest do nabycia nowy numer tygodnika „Idziemy”. Zachęcam do lektury!