Wpisy 1 - 10 z 358 | Następny | Ostatni
Urszula
17.04, 2019, 10:23:50
Bardzo podobały mi się tegoroczne rekolekcje, może nie było w kazaniach takiego silnego przekazu ale jeśli człowiek się naprawdę skupił to sens słów przekazywanych przez rekolekcjonistę głęboko zapadały w sercu ,bynajmniej ja tak to odebrałam
19.03, 2018, 22:21:10
Co tu tak pusto ? Czemu nikt nic nie pisze ?
Małgorzata z Warszawy
17.03, 2018, 16:51:33
Cieszę się, że na spotkaniu Caritas w Diecezji poznałam Panie z Państwa Caritasu, które tak mile przedstawiły Państwa Parafię, życzę owocnej działalności w pomocy dla ludzi potrzebujących

Szczęść Boże.
Maria
26.10, 2016, 15:36:17
Szczęść Boże!
W niedzielę powiedział Ksiądz bardzo dobre kazanie, może jeszcze kiedyś usłyszymy o konsekwencjach świętokradzkich spowiedzi.
A przy okazji, moja matka bardzo sobie Księdza chwali jako spowiednika. Nie zadaje Ksiądz żadnych pytań, nie daje nauk tylko od razu rozgrzeszenie i im mniejsza pokuta tym jest szczęśliwsza. U innych księży tak nie ma, musi uważać co mówi.
Z serdecznymi pozdrowieniami i z Panem Bogiem.
Urszula
02.10, 2016, 15:29:48
Mój kolega lekarz, w związku małżeńskim, lat 45 po pracy wraca do domu, coś zjada i idzie do Kościoła by odmówić cały różaniec, tak jest każdego dnia. Czy wg księdza tj. dewot? Nosi na szyi medalik, należy do grupy modlitewnej, czytaj Pismo święte. Czy osoba uważająca się za nawròconą , może krytykować wiarę katolicką i postępowanie takiej osoby ? A może nie ma w niej nawrócenia, a żywa wiara kuje w serce, gdzie nie ma Boga jest tylko własny inters. Jeżeli kogoś kuje w oczy modlitwa, różaniec i chce dopasować cudzą wiarę do swojego poziomu, to nie Bóg tą osobę prowadzi.
Gość
19.09, 2016, 08:39:44
16.07, 2016, 21:19:56
Bardzo dobry pomysł z usunięciem barokowego tabernakulum. Gratulacje. Nareszcie widać całe piękno ołtarza.

Zapraszamy do zakrystii tam go można zobaczyć z bliska
Małgorzata
26.08, 2016, 22:11:12
Duszpasterzom i Parafianom wielu łask i Błogosławieństwa Bożego.
16.07, 2016, 21:19:56
en
22.01, 2016, 21:20:18
Ks Chyła jest (a przynajmniej trafił tam jako na następną parafię po Cegłowie) we Franciszkowie. Pozdrawiam serdecznie!
Justyna Adamczewska
27.11, 2015, 14:41:19
Pozdrawiam wszystkich parafian. Szczęść Boże.
Uprzejmie proszę o informację, gdzie został przeniesiony mój proboszcz Jerzy Chyła ???
Jestem mu bardzo wdzięczna za wszystko co zrobił dla mnie i mojej rodziny.
Chciałabym mu podziękować....
Wpisy 1 - 10 z 358 | Następny | Ostatni